Vyhledávač hledej.vlasy.cz

Cílené vyhledávání internetových odkazů: prodlužování vlasů, trasplantace vlasů, vlasová kosmetika, studia, kadeřnictví, svatební účesy, střihy, fotogalerie a další.

O tomto vyhledávači


Princip vyhledávání a řazení výsledků

Internetový vyhledávač Hledej.Vlasy.CZ je internetový vyhledávač odkazů o vlasech v rámci České republiky. Pracuje na principu full-textového prohledávání v rámci klíčových slov, která jsou předem pečlivě definována pro každý odkaz zvlášť. Registrované odkazy podléhají pravidelné kontrole a je tak zajištěna jejich aktuálnost.
Pořadí odkazů ve výpisu stanovuje předem daný alogoritus, který zohledňuje váhu klíčových slov, kvalitu odkazu a jeho oblíbenost. Jedná se o meta-informační systém, který mění svá pravidla v návaznosti na již provedená vyhledávání. Proto je při každém vyhledávání zajištěno korektní pořadí vyhledaných odkazů, které se ovšem v závislosti na času může měnit.

Jak vyhledávat

V horní části zadejte požadované klíčové slovo. Máte-li zapnutý javascript, náš našeptávač vám zobrazí nejčastěji hledaná podobná slova. Zadáte-li klíčové slovo, které v našeptávači není, pak toto slovo zaznamenáme. Výsledné řazení odkazů, které odpovídají klíčovému slovu, je dáno složitým vyhledávacím algoritmem a s vysokou pravděpodobností toto pořadí odráží "kvalitu" odkazu, který hledáte. Vyhledáné odkazy můžete dále filtrovat a to buď výběrem regionu nebo druhu odkazu (Zboží, Služby, Informace).

Jak se zaregistrovat

Registrace odkazu je jednoduchá a zdarma. Váš odkaz zaregistrujete ZDE. Odkaz bude zkontrolován našimi pracovníky a v co nejkratším termínu uveřejněn.

Provozovatel, kontakty

Správcem a provozovatelem tohoto vyhledávače je pan JUDr. Miloš Kopecký. Pro kontakt a vaše připomínky a názory použijte prosím e-mail.

Technickým správcem systému je firma Digitální svět s.r.o., pro kontakt použijte prosím e-mail.